Успішні IT-бізнесмени зайнялися популяризацією програмування

У США некомерційна організація Code.org зняла ролик, що розповідає про простоту і користь програмування. У відео знялися засновник і екс-глава Microsoft Білл Гейтс, творець Facebook Марк Цукерберг, генеральний директор компанії-розробника комп’ютерних ігор Valve Гейб Ньюелл та інші відомі програмісти.

Цукерберг - Гейтс - ролик - програмування

Учасники проекту пояснюють, що вивчити ази програмування – не складніше, ніж основи математики. Знялися у відео відомі люди, серед яких професійний баскетболіст Кріс Бош і музикант Will.i.am, вони переконують, що основи програмування потрібні кожному, оскільки у сучасному світі людині постійно доводиться працювати з IT-технологіями.

На думку Гейба Ньюелла, вміння програмувати схоже на чаклунство. Сенс ролика і в тому, що тим, хто вміє програмувати, легше побудувати успішну кар’єру. За словами Цукерберга, він радий бачити у соцмережі всіх талановитих програмістів.

За інформацією газети The New York Times, яка посилається на засновника Code.org підприємця та інвестора Хаді Патрова, Microsoft планує показувати рекламний ролик про користь програмування у кінотеатрах мережі Regal, тоді як Цукерберг обіцяв просувати ролик у Facebook, а корпорація Google – на відеосервісі YouTube .

Залишити відповідь